Özertaş Kimya & Madencilik - Mikronize Öğütme

Firmamız, 1996 yılında endüstrinin ihtiyaç duyduğu hammadde talebini karşılamak amacı ile Özertaş Mikronize Maden fabrikasını kurarak üretici kimliği kazanmıştır. Maden grubumuz 200 000 ton kurulu kırma, eleme ve öğütme kapasiteli olup piyasanın arz ve talep dengesine göre üretiminde değişiklik yapabilme özelliğine sahiptir.

 

Özertaş Kimya & Maden Yurtiçi ve Yurtdışına hammadde tedarikinde önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.


Kütahya Organize Sanayi Bölgesi'nde 8.500 m².'si kapalı olmak üzere toplam 23.000 m².'lik fabrikamızda yılda 60.000 ton mikronize öğütme yapılmaktadır.

 

 

 

 

Şirket Misyonumuz;

Teknolojiyi yakından takip ederek kendisini sürekli yenileyen şirketimiz, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, bugüne kadar kazandığı bilgi birikimiyle, rekabet gücü ve katma değeri yüksek ürünler üretip ulusal ve uluslararası pazara sunarak ülke ekonomisine yaptığı katkıyı sürekli arttırmayı hedeflemektedir.

 

Şirket Vizyonumuz;

Kısa zamanda hızla büyüyen şirketimizin hedefi mevcut üretim alanlarında kalitesinden ödün vermeden Ar-Ge çalışmaları ile daha da iyiyi yakalamak, teknolojiyi yakından takip ederek rekabetçi firma kimliğini korumak ve daha sonra piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünlere ve yeni sektörlere yönelmektir.


 

 

 
Sizi Arayalım?
Adınız ve Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Telefon :
Mikronize Öğütme